W naszym Studio oferujemy autorski Program żywieniowy, który został tak opracowany, że odchudzając się nie musimy liczyć kalorii, ważyć produktów czy cierpieć z powodu głodu. Choć to nieprawdopodobne, jemy tyle ile chcemy i kiedy chcemy. Wręcz im więcej jemy, tym więcej chudniemy. Program opisany jest w 14 książeczkach wraz z rekomendacjami produktów i dań na każdy z 14 tygodni jego stosowania. Nie oznacza to jednak, że Program trwa 14 tygodni i że każdego tygodnia należy przechodzić do kolejnego etapu! 14 książeczek to po prostu 14 etapów, których odpowiedni dobór i czas stosowania określamy indywidualnie dla każdej z osób, która na Program się zdecyduje. Można zapisy z książeczki „drugi tydzień” stosować na przykład przez kolejne trzy tygodnie (jeśli zrzucamy naprawdę dużo kilogramów). Można z „trzeciego tygodnia” przejść od razu do „szóstego”, czy też na przykład po „siódmym tygodniu” – dla pobudzenia apetytu na surowe warzywa – przejść na przepisy z książeczki „trzynasty tydzień”, po czym wrócić do „siódemki”. Najważniejszy w odchudzaniu jest jednak pierwszy tydzień. W tym czasie organizm przestawia się z pobierania energii z pożywienia, na pobieranie energii z komórek tłuszczowych. Po pierwszym tygodniu następuje widoczna utrata wagi (wyższa niż w kolejnych tygodniach). Jest to przełomowy moment dla osoby odchudzającej się. Poprawi Ci się samopoczucie wyraźnie wzrośnie energia i zniknie uczucie głodu.

Program gwarantuje utratę około 1-1,5 kg masy ciała tygodniowo. Jest to efekt zdrowy i bezpieczny dla organizmu, bez ryzyka wahań wagi. Można samemu wybrać to, co się lubi – ale wybór jest uzależniony od reguł obowiązujących w danym tygodniu. Ograniczenia są tylko jakościowe. Stosując program żywienia zawarty w Programie nie musisz bać się efektu jo-jo. Pojawia się on tylko jeśli stosuje się tzw. diety głodówkowe, monotoniczne, czy ograniczające liczbę kalorii. Wówczas waga spada nie tylko z tkanki tłuszczowej, ale także mięśniowej i skórnej. Organizm poddany takim dietom, po ich zakończeniu, natychmiast rozpoczyna odbudowywanie utraconych zapasów energetycznych. Traktuje bowiem okres diety jako kryzys, którego skutki należy jak najszybciej zniwelować.

Program nie ogranicza spożywania posiłków – wręcz przeciwnie, zwiększamy ich ilość. Wzmacniamy stronę przeciwną do tkanki tłuszczowej - tkankę mięśniową.

Stosując Program żywieniowy należy równocześnie przeprowadzić kurację oczyszczającą. Właśnie dzięki kuracji oczyszczającej odchudzanie jest zdrowe. Ziołowa kuracja oczyszczająca proponowana w naszym Studio wykazuje silny pozytywny wpływ na pracę układów w naszym organizmie. Herbata Gonseen normalizuje działanie i oczyszcza przewód pokarmowy, wątrobę, układ wydalniczy, usuwa toksyny, szlamy i tłuszcze z organizmu, sprzyja obniżeniu wagi. Posiada silne właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu stosowana jest w profilaktyce onkologicznej, normalizuje ciśnienie tętnicze, wyrównuje poziom cukru we krwi, obniża poziom cholesterolu, uspokaja i jednocześnie podnosi koncentrację umysłową oraz wytrzymałość fizyczną. Stymuluje także system odpornościowy, zapobiega starzeniu się komórek. Herbata Gonseen Dr. Nona, dzięki swoim właściwościom, nazywana jest "herbatą odrodzenia".

gonseen