Nasze Studio to miejsce dla każdego, kto chce zadbać o swoją sylwetkę, zregenerować mięśnie po wysiłku lub po prostu się zrelaksować. Dla mało aktywnych jesteśmy alternatywą zamiast siłowni czy innych ćwiczeń, a dla aktywnych uzupełnieniem ich treningów o masaż rozluźniający.

Oferujemy masaże na profesjonalnym urządzeniu Rolletic Original osobom, które walczą z nadwagą, cellulitem, brakiem jędrności ciała, a także dolegliwościami bólowymi czy też problemami z krążeniem.

Osobom intensywnie trenującym pomożemy wyregulować napięcie mięśniowe, przyspieszymy regenerację powysiłkową lub przygotujemy mięśnie do dalszego wysiłku. Polecamy się każdemu, kto chce zadbać o swoje ciało lub zwyczajnie odpocząć.

W swojej ofercie mamy także kompleksowy Program Żywienia Królów wraz z odpowiednią suplementacją lub do wyboru konsultacje z certyfikowanym dietetykiem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dostosowując dietę oraz właściwy program masażu.

Jako młodzi, pracujący rodzice dwójki maluchów doskonale wiemy, jak ciężko jest zorganizować sobie czas na relaks, czy też odrobinę ruchu. Dlatego, wychodząc Państwu naprzeciw, stworzyliśmy kącik dziecięcy, w którym Państwa pociechy zajmą się zabawą, podczas gdy Wy oddacie się przyjemności masowania.

Z nami odchudzanie, dbanie o sylwetkę, czy zwykły relaks będą przyjemnością! Zapraszamy Iwona i Michał.