Rolletic Original  to urządzenie do masażu potrafiące jako jedno z niewielu, skutecznie modelować sylwetkę, ujędrnić skórę, wzmocnić części problematyczne oraz zredukować cellulit lub przynajmniej złagodzić jego efekty. Dzięki przekonującym oraz wielokrotnie sprawdzonym wynikom Rolletic należy do najczęściej stosowanych i najefektywniejszych urządzeń na świecie, służących do kształtowania sylwetki oraz rozwiązywania problemów z cellulitem.

Sposób działania Rolletic’u został oparty o zasady masażu limfatycznego, który wspomaga proces odchudzania. Podczas masażu wydzielają się endorfiny (hormony szczęścia) i to właśnie one wywołują u nas uczucie zadowolenia. Łagodzi to stres związany z odchudzaniem. Indywidualnie dobrany program ćwiczeń (pozycji ciała) na urządzeniu połączony z odpowiednio dobraną dietą gwarantuje trwałe pozbycie się zbędnych kilogramów.

Rolletic usuwa nadmiar wody z organizmu, oczyszcza organizm z toksyn, eliminuje drętwienie rąk i nóg. Niezwykle istotny jest także fakt, iż dzięki zabiegowi na naszym urządzeniu zostają pobudzone receptory. W związku z tym u osób poddenerwowanych zostaje złagodzony stres, samopoczucie ulega znacznej poprawie. Rolletic ma także tonizujący wpływ w zespole napięcia przedmiesiączkowego.

Poza tym jest wiele innych pozytywów masażu Rolletic. To piękne, gdy zrzucimy wiele kilogramów albo przybędzie nam lat, ale co się dzieje wtedy z naszą skórą? Często jest zwiotczała i obwisła. Temu właśnie ma zaradzić Rolletic. Poprawi jej jędrność i elastyczność. Pomoże również wzmocnić mięśnie, zrelaksować się, poprawić krążenie krwi, a co za tym idzie przemianę materii poprzez dotlenienie komórek, aktywuje układ limfatyczny, co w konsekwencji pomoże podnieść odporność organizmu.